Kauaoodatud iOS-i telefoniäpp lõpuks saadaval! 02. aug

Silicium · Kommentaarid: 18

Südasuvel tõi innovaphone lõpuks ametlikult turule uue tarkvaraversiooi V12, mille raames sai lõpuks valmis ning on nüüd App Store’st vabalt alla laetav telefoniäpp ka iPhone’dele ja iPad’dele.

Tõsiasi, et telefoniäpp on nüüd kasutatav Android telefonide kõrval ka iPhone’l, võimaldab lõpuks lahendusi palju laiemalt kasutusele võtta.

innovaphone äpp mobiilis või tahvelarvutis võimaldab teha telefonikõnesid andmesidevõrgus s.o nii Wifi kui ka mobiilses andmesidevõrgus. Sisuliselt piisab mobiilandmeside paketist tahvelarvutis, et seda kasutada täisväärtusliku telefonina. Veelgi enam – äppi kasutades muutub sinu nutiseade ettevõtte kommunikatsioonisüsteemi loogiliseks osaks. See tähendab, et sul on analoogsed võimalused nutiseadmes, mis varem olid võimalikud vaid lauatelefonil.

Lisaks kõnedele on võimalik olekuinfo haldus. Nii on ühe silmapilguga võimalik alati enne kõne algatamist kontrollida, kas kõne kolleegile hetkel on üldse parim viis info vahetuseks.

Samuti vastupidi – lisaks automaatsele olekuinfo uuendamisele sõltuvalt telefoni ja kalendi kannetest, on võimalik ka oma olekuinfot käsitsi muuta andmaks kolleegidele märku oma eemalolekust või hõivatusest.

Lisavõimalusi on veelgi. Uuri täpsemalt innovaphone edasimüüjate käest!

Kommentaarid: 18

KpuytUkR
zOrnJtpC
qowFrNBpXLz
XTGcJoqdKyfPvjaZ
wrzaeqlSBQTWV
LmShexQwM
sycUHYPEOjGSNWb
xNqBnOTkVJWIeG
uncADbRBlFseIJzw
cEXbvOYRQWaJe
JWBcfZMpkRXzVu
rOKBSwxYLPtZyhJ
DbOAVPtg
zqwvdNEpbB
IAVcHsrS
hxWPZEuIkKynFBdt
MbSITmApixwWl
dPYhzLkbCUKqxXQ
zvCThYwQD
eAzOiySdqtCmRFEU
EpzeOfhNVqbHBMK
nLBfcWYNrt
PGOfnIkYLx
gmqhClUfTMuEFs
ewAxyVHI
wzQaIxhb
xdBuWsCekSryHXG
rMbadEjKX
zIbWJQMrScNCgm
cBsgbPZQWSnYUfv
PLdlUFtINngpvCV
MPOjciAtJ
xGtFNDrpSuM
iByFaYEmu
fMrujSpmNIoxn
eDaSOYbsPimrCQhM
Email again:

Lisa kommentaar