Kõik innovaphone media gateway'd on disainitud töötama ka IP-PBX-ina (vahendusjaamana). Vajalik on vaid PBX-i litsentside soetamine. See tähendab, et IP-PBX süsteemi käivitamiseks ei ole vaja installeerida serverit, vaid kogu funktsionaalsus on realiseeritud väga stabiilsel riistvaral.

Selliselt realiseeritud PBX süsteemid võimaldavad kasutada nii ISDN kui ka IP põhiseid välisühendusi ning toetavad läbisegi erinevate IP telefonide kasutamist (H323, SIP, TSIP, SIPS).

PBX-i käivitamise järgselt võib gateway toimida samaaegselt ka media gateway'na mõne teise süsteemi jaoks. Viimane võimaldab innovaphone gateway'sid suurepäraselt kasutada ühendamaks vanu, traditsiooniliste vahendusjaamu IP süsteemidaga või ühendamaks kaasaegseid Lync Server 2010 lahendusi telefonivõrku jms.

Sõltumata gateway tüübist, on selle baasil käivitatava PBX-i funktsionaalsus ja administreerimine 100% sama, mis tähendab, et samasse lahendusse on sõltuvalt vajadustest võimalik kombineerida erinevaid gateway'sid.

innovaphone kontseptsiooni tugevuseks on mitut vahendusjaama nõudvates lahendustes. Master-Slave põhimõttel on väga lihtsasti ja efektiivselt võimalik käivitada mitmest PBX-ist koosnev, kuid loogiliselt ühtselt toimiv ning tsentraalselt hallatav telefonisüsteem, säilitades seejuures iga lokatsiooni sõltumatu töökindluse võimalike andmesidevõrgu rikete korral.

Kui otsid lahendust rahvusvaheliste ettevõttele, on innovaphone parim saadaolevatest!